Debrecen egyik legnagyobb múlttal rendelkező cukrászdája keresi legújabb csapattagját
DEBRECENI üzletébe

CUKRÁSZ /PÉK-CUKRÁSZ

munkakörbe

Ha szeretnél Debrecen egyik legnagyobb múltú cukrászdájában egy vidám, motivált és fiatalos csapat tagja lenni, ahol már több generáció óta hiszünk abban, hogy

„az emberi élet minden pillanatához kínálható egy alkalomhoz illő sütemény”.

Ha lelkes, pörgős személyiség vagy, aki elhivatott munkája iránt, emellett nagy teherbírású ugyanakkor kreatív személyiség vagy, aki nem riad vissza a monotonitástól sem, és szívesen dolgozik csapatban,

akkor Nálunk a helyed, ne habozz :) jelentkezni!

Nálunk egy percig sem fogsz unatkozni, feladataid a következők lesznek:

  • cukrászsütemények (torták, aprósütemények, francia desszertek, macaronok és marcipán dísztorták, fagylaltok) előállítása,
  • recept alapján hozzávalók mennyiségének kiszámítása, alapanyagok előkészítése,
  • munkád során szükséges figyelembe venned a vásárlói igényeket, az ízbeli változatosságot és az esztétikai megjelenést,
  • azért, hogy örömet okozzunk másoknak, korán kelünk és gyakran hétvégén, ünnepnapon is dolgozunk, viszont ezt honoráljuk számodra!
  • ha heti 2-3 napot tudsz csak dolgozni, munkádra akkor is számítunk!

Téged várunk, ha:

  • cukrász végzettséggel és tapasztalattal rendelkezel, amit szívesen kamatoztatnál Nálunk,
  • igényes vagy a munkakörnyezetedre,
  • önálló, problémamegoldó személyiség, vagy, aki csapatban is szívesen dolgozik,
  • szereted a cukrász üzem pörgését, hamar átlátod a munkafolyamatokat,
  • szabálykövető vagy és elfogadod felettesed utasításait, iránymutatását, ugyanakkor saját munkádat tudod önállóan végezni,

Előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • több éves tapasztalat cukrászüzemben
  • referencia,
  • jó kézügyességgel rendelkezel

Szorgalmadat és kitartásodat az alábbiakkal honoráljuk (amit kínálunk):

  • tiszteljük és megbecsüljük munkádat, melyre hosszú távon számítunk, ezért dolgozói kártya programunknak köszönhetően többek között ingyenes kondi bérletet és más kedvezményeket is kapsz, hogy aktívan pihenhess!
  • versenyképes bérezést kínálunk,
  • előrelépési lehetőség: tanulással, fejlődéssel előre léphetsz a munkában, akár a műszakvezető pozíció is nyitva áll előtted, RAJTAD múlik!
  • teljes munkaidős, egy műszakos munkavégzés, éjszakázás nélkül, a belváros szívében!
  • rendezett, barátságos munkakörnyezetet biztosítunk számodra,
  • beilleszkedésedet rendszeres csapatépítő alkalmak segítik (közös pizzázás),
  • korrekt, LEAN szemléletű vezetés, folyamatfejlesztések

önéletrajzodat a bérigény megjelölésével, és motivációd összefoglalásával

az alábbi email címre várjuk:

kismandulamunka@gmail.com